KONSULTACJA WSTĘPNA

STACJONARNIE LUB ONLINE

1. Na pierwszą konsultację przewidziane jest 60-90 minut. Jest to czas, abym poznała Twoje potrzeby i oczekiwania oraz zebrała wiedzę niezbędną do skutecznej współpracy dietetycznej. Podstawą jest wywiad kliniczno-żywieniowy. Jest on zbiorem pytań dotyczących m.in. Twojego dotychczasowego sposobu odżywiania, wcześniejszych prób odchudzania, aktywności fizycznej, zdiagnozowanych schorzeń, przyjmowanych leków i suplementów.

Możemy wypełnić go wspólnie w gabinecie, lub możesz pobrać go w wersji elektronicznej, wypełnić i odesłać przed wizytą mailem. W przypadku konsultacji online niezbędna jest kopia podpisanego wywiadu.


WYWIAD PDF

WYWIAD DOC

2. Przed pierwszą konsultacją poproszę Cię o wykonanie podstawowych badań krwi (morfologia, lipidogram, glukoza i insulina, TSH, poziom witaminy D3). Dokonam ich analizy, a w razie wątpliwości co do wyników, zasugeruję konsultację z lekarzem odpowiedniej specjalności.


BADANIA DO WYKONANIA PDF

3. Kolejnym etapem jest analiza wypełnionego przez Ciebie dzienniczka bieżącego spożycia Porozmawiamy o rzeczach dobrych i tych, które wymagają poprawy w Twojej dotychczasowej diecie. Zaproponuję zmiany, jakie możesz wprowadzić.


ANALIZA DZIENNICZKA PDF

ANALIZA DZIENNICZKA DOC

4. W przypadku wizyt stacjonarnych, jeśli wyrazisz taką chęć, przeprowadzę także analizę składu Twojego ciała. W gabinecie korzystam z analizatora Inbody 120, działającego z wykorzystaniem bioimpedancji elektrycznej. Poniżej znajdziesz więcej informacji o metodzie, przeciwwskazaniach i sposobie przygotowania do badania.


ANALIZA SKŁADU CIAŁA PDF

5. Pod koniec konsultacji wspólnie obierzemy kierunek działania i ustalimy przebieg dalszej współpracy. W ciągu tygodnia od konsultacji, drogą mailową przesyłam plan żywieniowy. Jest on zbiorem indywidualnie dopasowanych zaleceń, opracowanych przeze mnie z uwzględnieniem wszystkich przekazanych przez Ciebie informacji. Dzięki niemu dowiesz się jak komponować posiłki, jakie produkty są dla Ciebie wskazane, a jakie powinieneś wykluczyć oraz szereg innych informacji, istotnych z perspektywy dietoterapii.